Meget stærk
En samlet, algoritmisk score baseret på virksomhedens offentlige regnskabsdata for 2025.
Fagerstedvej 19, 2650 Hvidovre · Anden finansiel formidling i.a.n.
En samlet, algoritmisk score baseret på virksomhedens offentlige regnskabsdata for 2025.
Seneste regnskabsår 2025
| Nøgletal | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Udvikling | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dækningsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Overskudsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Kapacitetsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Afkastningsgrad | 21,1 % | 19,9 % | 19,7 % | -2 % | 26,7 % | Meget god | |
| Likviditetsgrad 1 | 0,5 % | 800,2 % | >999 % | >999 % | — | Kan ikke beregnes — nævneren er nul | |
| Soliditetsgrad | 88,7 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 100 % | Meget god | |
| Egenkapitalens forrentning | 23,8 % | 19,9 % | 19,7 % | -2 % | 26,7 % | Ingen vurdering | |
| EBITDA | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Materiel soliditetsgrad | 88,7 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 100 % | Ingen vurdering | |
| Gældsandel | 11,3 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 0 % | Ingen vurdering | |
| Kontantdækning | 0,1 % | 800,2 % | 2,5 % | 42,4 % | — | Kan ikke beregnes — nævneren er nul |
Branchepercentiler vises for betalingsevne, indtjening og finansiel robusthed under Overblik. For de øvrige nøgletal er benchmark ikke beregnet endnu.
Beløb i tkr., medmindre andet er angivet.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Ændring2024 → 2025 | Udvikling | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatregnskab | |||||||
| Nettoomsætning | – | – | – | – | – | – | |
| Bruttofortjeneste🟢Bruttofortjeneste steg fra -7.000 kr. i 2021 til -1.251 kr. i 2025 (+82 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | -7 | -8 | -9 | -8 | -1 | +85 % | |
| Personaleomkostninger | – | – | – | – | – | – | |
| Afskrivninger | – | – | – | – | – | – | |
| Primært resultat (EBIT)🟢Primært resultat (EBIT) steg fra -7.851 kr. i 2022 til -1.251 kr. i 2025 (+84 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | – | -8 | -9 | -8 | -1 | +85 % | |
| Resultat før skat🟢Resultat før skat steg fra 1.000.631 kr. i 2021 til 2.601.907 kr. i 2025 (+160 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | 1.001 | 1.033 | 1.259 | -124 | 2.602 | +2194 % | |
| Årets resultat🟢Årets resultat steg fra 1.000.631 kr. i 2021 til 2.601.907 kr. i 2025 (+160 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | 1.001 | 1.033 | 1.259 | -124 | 2.602 | +2194 % | |
| Balance | |||||||
| Immaterielle anlægsaktiver i alt | – | – | – | – | – | – | |
| Materielle anlægsaktiver i alt | – | – | – | – | – | – | |
| Finansielle anlægsaktiver i alt | – | 5.137 | 5.744 | 6.131 | 9.719 | +59 % | |
| Anlægsaktiver i alt | 4.741 | 5.137 | 5.744 | 6.131 | 9.719 | +59 % | |
| Varebeholdninger | – | – | – | – | – | – | |
| Likvide beholdninger🟢Likvide beholdninger steg fra 389 kr. i 2021 til 11.979 kr. i 2025 (+2979 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | 0 | 56 | 0 | 3 | 12 | +303 % | |
| Omsætningsaktiver i alt | 3 | 56 | 651 | 81 | 12 | −85 % | |
| Aktiver i alt | 4.744 | 5.193 | 6.395 | 6.212 | 9.731 | +57 % | |
| Egenkapital i alt🟢Egenkapital i alt steg fra 4.209.842 kr. i 2021 til 9.731.365 kr. i 2025 (+131 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | 4.210 | 5.186 | 6.388 | 6.205 | 9.731 | +57 % | |
| Langfristet gæld i alt | 0 | – | – | – | – | – | |
| Kortfristede gældsforpligtelser i alt🟢Kortfristede gældsforpligtelser i alt faldt fra 533.701 kr. i 2021 til 0 kr. i 2025 (−100 %). Faldende værdi er normalt positivt for denne post. | 534 | 7 | 7 | 7 | 0 | −100 % | |
| Passiver i alt | 4.744 | 5.193 | 6.395 | 6.212 | 9.731 | +57 % | |
| Gennemsnitligt antal medarbejdere🟢Gennemsnitligt antal medarbejdere steg fra 0 kr. i 2021 til 1 kr. i 2025. Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
3 offentlige roller · aktuelle og historiske
Aktive virksomheder med samme branchekode i Hvidovre — nyttigt hvis du vil sammenligne eller finde en samarbejdspartner.
Se alle virksomheder i branchenSe alle virksomheder i Hvidovre