Ikke beregnet
Der er endnu ikke tilstrækkelige beregnede regnskabsdata til at vise kreditstyrken.
Selsøvej 66, 2665 Vallensbæk Strand · Ikke-finansielle holdingselskaber
Der er endnu ikke tilstrækkelige beregnede regnskabsdata til at vise kreditstyrken.
Seneste regnskabsår 2025
| Nøgletal | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Udvikling | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dækningsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Overskudsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Kapacitetsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Afkastningsgrad | -12,2 % | -1,5 % | -2,7 % | 0,1 % | — | Kan ikke beregnes — nævneren er nul | |
| Likviditetsgrad 1 | 224,2 % | 193,1 % | 185,4 % | 195,6 % | 0 % | Ikke tilfredsstillende | |
| Soliditetsgrad | 61,6 % | 59,1 % | 57,6 % | 60,3 % | — | Kan ikke beregnes — nævneren er nul | |
| Egenkapitalens forrentning | -19,7 % | -2,6 % | -4,7 % | 0,2 % | >999 % | Ingen vurdering | |
| EBITDA | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Materiel soliditetsgrad | 61,6 % | 59,1 % | 57,6 % | 60,3 % | — | Kan ikke beregnes — nævneren er nul | |
| Gældsandel | 38,4 % | 40,9 % | 42,4 % | 39,7 % | — | Kan ikke beregnes — nævneren er nul | |
| Kontantdækning | 0,3 % | 1,3 % | 1 % | 1 % | 0 % | Ingen vurdering |
positiv egenkapital er udslettet (slut ≤ 0)
Branchepercentiler vises for betalingsevne, indtjening og finansiel robusthed under Overblik. For de øvrige nøgletal er benchmark ikke beregnet endnu.
Beløb i tkr., medmindre andet er angivet.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Ændring2024 → 2025 | Udvikling | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatregnskab | |||||||
| Nettoomsætning | – | – | – | – | – | – | |
| Bruttofortjeneste🔴Bruttofortjeneste faldt fra -290 kr. i 2021 til -2.239 kr. i 2025 (−672 %). Faldende værdi er normalt negativt for denne post. | -0 | -13 | -11 | -0 | -2 | −519 % | |
| Personaleomkostninger | – | – | – | – | 0 | – | |
| Afskrivninger | – | – | – | – | – | – | |
| Primært resultat (EBIT)🔴Primært resultat (EBIT) faldt fra -290 kr. i 2021 til -2.239 kr. i 2025 (−672 %). Faldende værdi er normalt negativt for denne post. | -0 | -13 | -11 | -0 | -2 | −519 % | |
| Resultat før skat🔴Resultat før skat faldt fra -19.620 kr. i 2021 til -552.937 kr. i 2025 (−2718 %). Faldende værdi er normalt negativt for denne post. | -20 | -14 | -11 | 1 | -553 | −52511 % | |
| Årets resultat🔴Årets resultat faldt fra -109.292 kr. i 2021 til -552.937 kr. i 2025 (−406 %). Faldende værdi er normalt negativt for denne post. | -109 | -14 | -24 | 1 | -553 | −52511 % | |
| Balance | |||||||
| Immaterielle anlægsaktiver i alt | – | – | – | – | – | – | |
| Materielle anlægsaktiver i alt | – | – | – | – | – | – | |
| Finansielle anlægsaktiver i alt | 125 | 192 | 192 | 192 | 0 | −100 % | |
| Anlægsaktiver i alt | 125 | 192 | 192 | 192 | 0 | −100 % | |
| Varebeholdninger | – | – | – | – | – | – | |
| Likvide beholdninger🔴Likvide beholdninger faldt fra 934 kr. i 2021 til 0 kr. i 2025 (−100 %). Faldende værdi er normalt negativt for denne post. | 1 | 5 | 4 | 3 | 0 | −100 % | |
| Omsætningsaktiver i alt | 774 | 722 | 703 | 664 | 0 | −100 % | |
| Aktiver i alt | 899 | 914 | 895 | 856 | 0 | −100 % | |
| Egenkapital i alt🔴Egenkapital i alt faldt fra 553.737 kr. i 2021 til -37.749 kr. i 2025 (−107 %). Faldende værdi er normalt negativt for denne post. | 554 | 540 | 516 | 517 | -38 | −107 % | |
| Langfristet gæld i alt | 0 | – | – | – | – | – | |
| Kortfristede gældsforpligtelser i alt🟢Kortfristede gældsforpligtelser i alt faldt fra 345.076 kr. i 2021 til 37.749 kr. i 2025 (−89 %). Faldende værdi er normalt positivt for denne post. | 345 | 374 | 379 | 340 | 38 | −89 % | |
| Passiver i alt | 899 | 914 | 895 | 856 | 0 | −100 % | |
| Gennemsnitligt antal medarbejdere | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 % | |
4 offentlige roller · aktuelle og historiske
Aktive virksomheder med samme branchekode i Vallensbæk Strand — nyttigt hvis du vil sammenligne eller finde en samarbejdspartner.
Se alle virksomheder i branchenSe alle virksomheder i Vallensbæk