Stærk
En samlet, algoritmisk score baseret på virksomhedens offentlige regnskabsdata for 2025.
Hauser Plads 20, 1127 København K · Opførelse af bygninger
En samlet, algoritmisk score baseret på virksomhedens offentlige regnskabsdata for 2025.
Seneste regnskabsår 2025
| Nøgletal | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Udvikling | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dækningsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Overskudsgrad | — | — | — | — | — | Ikke rapporteret — virksomheden indberetter ikke de nødvendige regnskabsposter | |
| Kapacitetsgrad | — | — | 3,3 | 4,7 | 4,4 | Ingen vurdering | |
| Afkastningsgrad | — | -1,9 % | -1,7 % | 5,1 % | 4,3 % | Tilfredsstillende | |
| Likviditetsgrad 1 | — | 42,4 % | 314,6 % | 444,1 % | >999 % | Meget god | |
| Soliditetsgrad | — | 0,1 % | 98,9 % | 96,7 % | 96,9 % | Meget god | |
| Egenkapitalens forrentning | — | <999 % | -1,7 % | 5,3 % | 4,4 % | Ingen vurdering | |
| EBITDA | — | — | 947.490 kr. | 3.350.864 kr. | 3.218.147 kr. | Ingen vurdering | |
| Materiel soliditetsgrad | — | 0,1 % | 98,9 % | 96,7 % | 96,9 % | Ingen vurdering | |
| Gældsandel | — | 99,9 % | 1,1 % | 3,3 % | 3,1 % | Ingen vurdering | |
| Kontantdækning | — | 33,1 % | 22,4 % | 185,2 % | 694,9 % | Ingen vurdering |
Branchepercentiler vises for betalingsevne, indtjening og finansiel robusthed under Overblik. For de øvrige nøgletal er benchmark ikke beregnet endnu.
Beløb i tkr., medmindre andet er angivet.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Ændring2024 → 2025 | Udvikling | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatregnskab | |||||||
| Nettoomsætning | – | – | – | – | – | – | |
| Bruttofortjeneste🟢Bruttofortjeneste steg fra -51.505 kr. i 2021 til 3.218.147 kr. i 2025 (+6348 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | -52 | -85 | 947 | 3.351 | 3.218 | −4 % | |
| Personaleomkostninger | – | – | – | – | – | – | |
| Afskrivninger | – | – | – | – | – | – | |
| Primært resultat (EBIT)🟢Primært resultat (EBIT) steg fra -51.505 kr. i 2021 til 2.483.508 kr. i 2025 (+4922 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | -52 | – | 660 | 2.642 | 2.484 | −6 % | |
| Resultat før skat🟢Resultat før skat steg fra -132.154 kr. i 2021 til 2.585.604 kr. i 2025 (+2057 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | -132 | -350 | -706 | 2.721 | 2.586 | −5 % | |
| Årets resultat🟢Årets resultat steg fra -132.154 kr. i 2021 til 2.016.771 kr. i 2025 (+1626 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | -132 | -350 | -706 | 2.304 | 2.017 | −12 % | |
| Balance | |||||||
| Immaterielle anlægsaktiver i alt | – | – | – | – | – | – | |
| Materielle anlægsaktiver i alt | 3.568 | 10.413 | 40.562 | 40.995 | 42.005 | +2 % | |
| Finansielle anlægsaktiver i alt | – | – | – | – | – | – | |
| Anlægsaktiver i alt | 3.568 | 10.413 | 40.562 | 40.995 | 42.005 | +2 % | |
| Varebeholdninger | – | – | – | – | – | – | |
| Likvide beholdninger🟢Likvide beholdninger steg fra 81.168 kr. i 2021 til 3.308.974 kr. i 2025 (+3977 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | 81 | 5.966 | 101 | 1.809 | 3.309 | +83 % | |
| Omsætningsaktiver i alt | – | 7.638 | 1.421 | 4.338 | 5.311 | +22 % | |
| Aktiver i alt | 4.549 | 18.051 | 41.983 | 45.333 | 47.316 | +4 % | |
| Egenkapital i alt🟢Egenkapital i alt steg fra 367.846 kr. i 2021 til 45.852.376 kr. i 2025 (+12365 %). Stigende værdi er normalt positivt for denne post. | 368 | 18 | 41.532 | 43.836 | 45.852 | +5 % | |
| Langfristet gæld i alt | – | – | – | – | – | – | |
| Kortfristede gældsforpligtelser i alt🟢Kortfristede gældsforpligtelser i alt faldt fra 4.181.409 kr. i 2021 til 476.169 kr. i 2025 (−89 %). Faldende værdi er normalt positivt for denne post. | 4.181 | 18.033 | 452 | 977 | 476 | −51 % | |
| Passiver i alt | 4.549 | 18.051 | 41.983 | 45.333 | 47.316 | +4 % | |
| Gennemsnitligt antal medarbejdere🔴Gennemsnitligt antal medarbejdere faldt fra 1 kr. i 2021 til 0 kr. i 2025 (−100 %). Faldende værdi er normalt negativt for denne post. | 1 | – | – | – | 0 | – | |
7 offentlige roller · aktuelle og historiske
Aktive virksomheder med samme branchekode i København K — nyttigt hvis du vil sammenligne eller finde en samarbejdspartner.
Se alle virksomheder i branchenSe alle virksomheder i København